Workshop gramatyczny

Kursy

Poznaj Workshop gramatyczny

Weekendowy workshop gramatyczny trwa „trzy weekendy” (w soboty i w niedziele). Kurs ten poświęcony jest gramatyce niemieckiej począwszy od budowy zdania, koniugacji, po wszystkie przypadki, czasy, aż do strony biernej, rekcji, mowy zależnej i niezależnej, trybu przypuszczającego oraz omawiane są pozostałe zagadnienia gramatyczne. Dzięki dużej ilości ćwiczeń i przykładów lepiej zrozumiesz gramatykę niemiecką a w mowie i piśmie będziesz robił mniej błędów. Program zajęć w ostatni weekend dopasowany jest do życzenia kursanta. Każdy niezależnie od poziomu może uczestniczyć w tym kursie.

w przygotowaniu

Jak wygladają zajęcia ONLINE

Zajęcia prowadzone są na platformie Microsoft Teams lub na skype. Są one bezpłatne i umożliwiają odbywanie internetowych spotkań audio oraz video. Zajęcia odbywają się na żywo, o stałych porach. Jedyną różnicą pomiędzy lekcjami w szkole jest to, że możesz uczyć się wygodnie i bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, otrzymasz od nas film instruktażowy dotyczący korzystania z platformy. Podczas zajęć lektor na wirtualnej tablicy przygotowuje notatki, które otrzymasz po zakończeniu każdej z lekcji.

Dzięki temu, w każdej chwili możesz wrócić do omawianych zagadnień i je powtórzyć i nie musisz skupiać się na prowadzeniu własnych notatek. Zajęcia prowadzone są w oparciu o specjalnie dobrany podręcznik – inny dla każdego poziomu nauki. Możesz uczyć się z każdego miejsca. Wystarczy telefon, tablet lub komputer i dostęp do internetu. Zajęcia zostały tak opracowane aby nauczyć Cię nie tylko mówienia ale i pisania. Podczas zajęć robimy ćwiczenia ze słuchu, czytania, pisania i z gramatyki. Jesteśmy szkołą certyfikowaną i po ukończonym kursie wystawiamy certyfikaty uczestnictwa w kursie honorowane w Unii Europejskiej.

Workshop gramatyczny

Start 2022
Godzina 19:00-21:00
Cena
Dni
Liczba godzin
Wolne miejsca 6
Zapisz się na kurs

Jesteś zainteresowany nauką u nas? Skontaktuj się z nami!

    Formularz kontaktowy

    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności